Connect with us

Espor

SnowFlower LCK ekiplerinden Nongshim RedForce ile anlaştı!

Ülkemizde SuperMassive forması giymiş SnowFlower LCK yolunda!

SnowFlower

2020 yılında ülkemizde SuperMassive forması ile mücadele etmiş Koreli destek oyuncusu SnowFlower bir süredir profesyonel League of Legends arenalarından uzaktaydı. En son SuperMassive ile Worlds 2020 karşılaşmalarında gördüğümüz SnowFlower kariyerine başladığı ve büyük çoğunluğunu geçirdiği Kore ligi LCK sahalarına tekrardan dönmeye hazırlanıyor.

Koreli espor organizasyonu Nongshim RedForce LCK yaz sezonunun geri kalanında destek oyuncusu olarak SnowFlower’ı kadrosuna ekledi. Ligde şu anda 8. sırada olan Nongshim RedForce transferler ve değişiklikler ile mağlubiyet serisini kırmayı hedefliyor. 25 yaşındaki destek oyuncusu LCK takımlarından KT Rolster’dan ayrıldığı 2019 yılından beri bu ligde mücadele etmemişti.

Ülkemizde SuperMassive forması ile çıktığı karşılaşmalarda başarılı performanslar sergileyen SnowFlower’ın Türk destekçileri ise bu transferinde onu yalnız  bırakmadı. Transfer gönderisinin altında başarılar dileklerini ileten Türk takipçilerin arasında daha önceden Koreli oyuncu ile takım arkadaşlığı yapmış İrfan “Armut” Tüfek ve Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun gibi isimler de yer aldı. Bizler de daha önceden ülkemiz liginde forma giymiş Koreli oyuncuya başarılar dileklerimizi iletiyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor