Connect with us

Oyun

Solitairica, Epic Games Store’da bir günlüğüne bedava oldu

Elinizi çabuk tutun

solitairica

Steam’de 18 TL’ye satılan roguelike kart oyunu Solitairica, Epic Games Store’da bir günlüğüne oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulmakta.

Epic Games Store, yılbaşı kampanyası kapsamında bedava oyunlarla oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Birçok oyunda güzel indirimlerle karşımıza çıkan platform, sürekli kullanılabilecek 60 TL’lik bir indirim kuponunun yanı sıra 15 günde veriyor olduğu 15 adet bedava oyunla kullanıcılarının gönlünde taht kuruyor.

PUBG Mobile yılbaşı gecesi 31 Aralık’ta!

Kart oyunlarına ve roguelike türüne farklı bir yaklaşımda bulunan oyun Solitairica, Epic Games Store’da 29 Aralık’ın oyunu olarak bedavaya veriliyor. Farklı kartları birleştirerek rakibinizin üzerinde üstünlük kurma imkanı sunan, sürekli yenilenen kartlarıyla deneyimi ferah tutmayı hedefleyen oyun 2016 yılında Righteous Hammer Games tarafından piyasaya sürülmüş. Steam’de 18 TL karşılığında satılan Solitairica’nın incelemelerine bakılırsa oynayanlar oyundan memnun kalmış gibi görünüyor.

Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilir, Epic Games’e giriş yapmanızın ardından “Yükle” butonuna tıklayıp çıkan ekranda “Sipariş Ver” seçeneğine tıklayarak oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun süresiz bir şekilde hesabınızda kalacaktır. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun