Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

BLAST Pro Series İstanbul’un tarihi belli oldu, katılacak takımlarda değişiklik var

Turnuvaya sürpriz bir takım eklendi.

blast pro series istanbul bilet, blast pro series, ininal

Erken seçim ve sınav günleri nedeniyle tarihi bir türlü belli olmayan BLAST Pro Series İstanbul’un tarihi sonunda belli oldu. BLAST Pro Series İstanbul sosyal medya üzerinden etkinlik tarihini değiştirdi. “BLAST Pro Series İstanbul ne zaman?” sorusu da böylece artık tarih oldu. İşte tüm detaylar.

Önce sınav günü nedeniyle tarihi değişen etkinliğin, daha sonra erken seçim kararı ile akıbeti iyice bilinmez olmuştu. Etkinlik yöneticileri etkinliğin olacağını ancak tarihin açıklanması için takımlarla beraber ortak bir arayışa girmelerinin gerektiğini açıklamıştı.

BLAST Pro Series İstanbul’un yeni tarihi belli oldu!

Sonunda ortak bir tarih belirlenmiş olacak ki, BLAST Pro Series İstanbul’un etkinlikleri 29 Eylül tarihine alındı. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran espor etkinliği için artık son resmi tarih belirlenmiş oldu.

 

Takımlarda değişiklik var

Turnuva tarihinin değişmesinin ardından, turnuvaya katılacak olan takımlar da değişti. Eski takımlardan sadece NiP, Space Soldiers ve Astralis turnuvada yer alacak. Turnuvaya yeni katılan takım ise Virtus.pro oldu. Kalan iki takımdan biri uluslararası en iyi takımlardan biri olacak. Diğeri için ise sürpriz bir espor takımı olacak denildi. Turnuva biletlerinizi mobilet sitesi üzerinden almaya devam edebilirsiniz.

Turnuva 28 Eylül-29 Eylül tarihlerinde yapılacak ve grup maçlarının tamamlanmasıyla büyük final  29 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak. Turnuva biletlerinizi mobilet sitesi üzerinden almaya devam edebilirsiniz. Daha önce alınan biletler ise yeni tarih için kullanılabilir durumda olacak.

Kapıların etkinlik günü saat 12:00’da açılması planlanıyor. Etkinliğin bitişinin ise akşam 22:00 gibi olacağı söyleniyor. Turnuvanın etkinlikleri ile ilgili olarak tüm detaylar yakında açıklanacak.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive