Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HellRaisers woxic’in vize sorunu nedeniyle ESL Pro League Finalleri’ne katılmayacak

SON DAKİKA: woxic de kötü haberi doğruladı.

Amerika’da düzenlenecek olan ESL Pro League Finalleri‘ne katılacak olan HellRaisers, Özgür “woxic” Eker’in Amerika Vizesi alamamasından dolayı turnuvaya katılamıyor. 15-20 Mayıs tarihleri arasında Amerika’da düzenlenecek olan finallere, HellRaisers yerine Heroic takımı katılacak.

Amerika Vizesi çıkmadı

Ekibin turnuvaya katılamama sebebi maalesef temsilcimiz woxic’in Amerika vizesi alamaması oldu. Temsilcimizin vize için yaptığı başvurunun reddedilmesi üzerine Ukraynalı ekip, turnuvaya katılmama kararı aldı. Vize sorunu sonrasında ekip, takım koçu veya acil durum transferi ile turnuvaya katılmama kararı aldı. Bu kararın ardındansa turnuvaya HellRaisers yerine katılacak olan takım Heroic oldu.

Vize sorunu geliyorum dedi!

Özgür twitter üzerinden bir açıklama yaptı

“Ne yazık ki vizem reddedildi ve takım arkadaşlarım stand-in ile gitmek istemediler, bu yüzden EPL Dallas Lan Finalleri’ne katılmıyoruz. Heroic bizim yerine oynayacak. Dreamhack Tours’ta onların yerini aldık. Tüm destekçiler için özür dilerim. Bu vize durumlarından nefret ediyorum. Üzgünüm.”

Bu sorun ilk defa yaşanmıyor

HellRaisers, DreamHack Open Austin ve StarSeries Invitational turnuvalarında da vize sorunu nedeniyle sıkıntılar yaşamıştı. Turnuvalara yedek oyuncular ile katılmak zorunda kalan ekip, bu sefer turnuvaya katılmama kararı verdi.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive