Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sonic, CS:GO sahnesinden emekli oluyor

Sonic, profesyonel arenaya veda ediyor.

Sonic, CS:GO sahnesinden emekli oluyor

Kariyerinde daha önce Envy, Cloud9, Extra Salt, ATK ve Denial gibi takımlarda forma giyerken gördüğümüz 23 yaşındaki CS:GO oyuncusu Aran “⁠Sonic⁠” Groesbeek, yaptığı son duyuru ile birlikte sevenlerini üzecek olan haberi verdi.

HLTV.org‘dan Nohte’nin haberine göre yaklaşık 6 ay önce profesyonel Counter Strike: Global Offensive arenasına bir ara veren oyuncu, yaptığı son açıklama ile birlikte bu aranın bir geri dönüşü olmayacağını duyurdu.

Açıklamasında “Profesyonel Counter Strike’a geri dönmemeye karar verdiğimi duyurmak isterim.” diyen oyuncu, bu kararın inanılmaz zor olduğunu söyledi. Sonic, bunun yerine bir diğer tutkusu olan ticaret işi yapmak için Amerika Birleşik Devletleri’ne geri döneceğini belirtti.

Groesbeek, sevenlerine şu sözler ile veda etti: “Beni düşünen ekiplere ve beni takip edenlere teşekkür ederim”

Emekli olan Sonic, ne demişti?

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Extra Salt takımında forma giydiği 2021’in Ekim ayında bir Twitter paylaşımı yapan Aran “⁠Sonic⁠” Groesbeek, Counter Strike: Global Offensive’den ve takımından biraz uzaklaşmak istediğini duyurmuştu.

Yaptığı duyuruda Groesbeek, son zamanlarda işlerin kendi için zihinsel olarak zor olduğunu ve bu yüzden geriye bir adım atıp düşüncelerimi toplamak istediğini dile getirip, hazır olduğunda takipçilerini bilgilendireceğini söylemişti.


İlginizi Çekebilir:

HLTV CS:GO dünya sıralamasında zirvenin yeni sahibi FaZe!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive