Connect with us

Güncel

Sony, PlayStation 5 için yeni nesil PlayStation VR’ı duyurdu

PlayStation VR duyuruldu!

Sony

Sony, yayınladığı blog yazısında yeni nesil PlayStation VR hakkındaki ilk bilgileri paylaştı. PS5’te kolay kullanım ve yüksek kaliteli bir görsel deneyim sunmayı hedefliyor.

Sony paylaştığı yazıda:

Yeni nesil VR sistemimizin PlayStation 5’e geleceğini, performans ve etkileşimde dramatik sıçramalarla beraber nihai eğlence deneyimini sunacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Oyuncular, yeni kulaklığı taktıklarında daha büyük bir alan duygusu hissedecek ve oyun dünyalarına dalacaklar.

Yeni VR sistemimizle yenilikler yapmaya devam ediyoruz, böylece hayranlarımız PlayStation ile eşanlamlı olan benzersiz deneyimlerden keyif almaya devam edebilecek. Çözünürlük ve görüş alanından izlemeye kadar her şeyi geliştiren yeni nesil bir VR sistemi geliştirmek için PS4’te PS VR’ı piyasaya sunduğumuzdan beri öğrendiklerimizi uyguluyoruz. Kurulumu basitleştirmek ve kullanım kolaylığını artırmak için PS5’e tek bir kabloyla bağlanırken, aynı zamanda yüksek kaliteli bir görsel deneyim de sunmayı hedefliyoruz.

Hem PlayStation VR hem de inşa ettiğimiz yeni nesil VR sistemiyle, sanal gerçekliğe oyun ortamı olarak bağlılığımız her zamankinden daha güçlü. Gelecekte daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

It Takes Two Oynanış Fragmanı yayınlandı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel