Connect with us

Oyun

Sony’nin State of Play etkinliği hakkında tüm detaylar

Sony tarafından gerçekleştirilecek State of Play etkinliğinden neler beklemeliyiz?

Sony'nin State of Play etkinliği hakkında tüm detaylar

Sony, önümüzdeki State of Play etkinliğinin 2 Haziran tarihinde gerçekleştirileceğini duyurdu. Oyun dünyasının en çok beklenen oyunlarından haberler ve duyuruların yer alacağı State of Play etkinliği önümüzdeki hafta düzenlenecek. Sony’nin resmi açıklamasına göre State of Play etkinliği üçüncü taraf ortakların geliştirdiği oyunlar ve Playstation VR2’ye çıkması beklenen yapımlar hakkında heyecan verici haberler içerecek.

E3 2022’nin ertelenmesiyle birlikte oyunseverler gözünü Summer Game Fest‘e çevirmişti. 12 Haziran’da gerçekleştirilecek Xbox-Bethesda ortak yayını ise merakla bekleniyordu. Sony ise son zamanlarda çıkan iddiaları doğrulayarak State of Play etkinliğinin 2 Haziran’da düzenleneceğini açıkladı. Toplamda 30 dakika sürecek etkinliği Playstation’ın resmi YouTube hesabı üzerinden izleyebilirsiniz.

God of War: Ragnarok, Last of Us ve Final Fantasy serisinden yeni haberler gelebilir

Önümüzdeki hafta düzenlenecek State of Play etkinliğinde oyuncular şüphesiz ki 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen God of War: Ragnarok‘la alakalı yeni duyurular bekleyecek. Çıkış tarihi, oynanış videosu veya gelişim süreciyle ilgili ayrıntılı bilgileri State of Play etkinliğinde edinebiliriz. Öte yandan üçüncü taraf ortakların geliştirdiği Final Fantasy 16‘nın çıkış tarihi açıklanabilir. Last of Us serisinden ise ilk oyunun remake versiyonunun duyurulduğunu görebiliriz. Bir önceki State of Play etkinliğinde Hogwarts Legacy üzerinde durulduğundan bu sefer diğer oyunlara odaklanılması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun