Connect with us

VALORANT

Sova Bind haritasında oku sayesinde ışınlayıcı kapısını açabiliyor

Düşmanları şaşırtmak için etkili bir yöntem.

Sova Bind haritasında

VALORANT’ın sevilen karakterlerinden Sova Bind haritasında oku ile ışınlayıcıya beklenmedik bir biçimde müdahale edebiliyor.

Bir Reddit kullanıcısının yaptığı paylaşım VALORANT‘ın en çok tercih edilen karakterlerinden olan Sova’nın oku sayesinde beklenmedik bir hamle yapabildiğini ortaya koydu. Platformda paylaşılan ve diğer oyunculardan da çok fazla etkileşim alan videoda gösterilen bölgeden atılan bir Sova okunun ışınlayıcı kapısının açılmasına neden olduğu görülüyor.

I found a Sova exploit that will shoot an arrow through the floor and open A teleporter. from r/VALORANT


Sova’nın gerçekleştirebildiği bu müdahale içeride saklanan bir düşmanı hazırlıksız yakalamak yada düşmanın kafasını karıştırmak için oldukça ideal görünüyor. Daha önce de farklı ajanların yeteneklerini kullanarak ışınlayıcı kapısını açabildikleri ortaya çıkmış olsa da bunlar Riot Games tarafından düzeltilmişti. Bakalım ilerleyen günlerde Sova’nın oku için de böyle bir müdahale görecek miyiz?


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT