Connect with us

VALORANT

Sova ile Split’in B alanında Spike’ı korumak için etkili bir Şok Oku keşfedildi

Bu taktikle 0v2 tur kazanıldı!

sova-valorant

VALORANT’ın Split haritasının B alanındaki Spike’ı korumak için Sova ile atılabilecek, çok etkili bir şok oku açısı keşfedilmiş durumda.

Reddit’te bir VALORANT oyuncusu, Sova ile yaptığı oyunu ve bunun nasıl yapıldığını anlatan bir video paylaştı. Split haritasında B’de kurulmuş Spike’ı iki kişiye karşı tek kalmış bir şekilde savunan Sova oyuncusu, garajdan kendini göstermeden attığı şok okunu iki kere sektirerek karşıdaki iki rakibini de alt edip turu kazanıyor. Bunu yapmak için garajın savunma girişinden sağ köşeye geçtikten sonra şok okunu tam yükleyip iki kez sekecek şekilde ayarlayarak bisiklet posterindeki direksiyonun tam ortasına nişan almak gerekiyor.

How to win a 0v2 clutch from r/VALORANT

Karşısında Omen ve Raze bulunan oyuncu önceden okunu hazırlıyor ve rakipten bir atak bekliyor. Raze’in bombasının ilk patlamasının ardından ikincisinde öleceğini anlayan oyuncu, okunu attıktan sonra düşse de attığı ok iki rakibini de öldürüyor, böylece 0v2 bir tur kazanılmış oluyor. Turu kazanan oyuncu, videosunun devamında nereye nişan almanız gerektiğini anlatıyor.

VALORANT Ejder Ateşi silah kaplamaları paylaşıldı

Bu ajanla yapılan taktikler bundan ibaret değil, aynı ajanın aynı yeteneğini düz bir alanda kurulmuş Spike’ın üzerine atınca da şans eseri geri dönüp turu kazandırabiliyor. Bu durumun yaşanmış örnekleri de bulunmakta.

VALORANT oyuncusundan öldükten sonra kazandıran ilginç bir Sova taktiği

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT