Connect with us

VALORANT

Sova’nın Keşif Oku yeteneğini kullanmak için en iyi 5 nokta!

Haven haritasındaki kritik noktalar bir oyuncu tarafından paylaşıldı.

Sova'nın Keşif Oku

Sova’nın Keşif Oku yeteneğinin Haven haritasında kullanılabileceği en iyi beş nokta bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

Takım arkadaşlarına rakip takımın konumu hakkında kritik bilgiler vererek oyunun seyrini değiştirebilen karakterlerden olan Sova‘nın Keşif Oku yeteneği etkili bir biçimde kullanıldığı zaman gerçekten de büyük farklar yaratabiliyor. Bir Reddit kullanıcısı da bu yeteneğin kullanılabileceği kritik noktaları paylaştı.

Sova: 5 Haven Arrows to Catch Enemy Team Off Guard from r/VALORANT


İlk noktada yetenek gösterildiği şekilde kullanıldığında A bomba alanının girişini net bir biçimde tarama şansınız oluyor. İkinci konumda ise saldıran tarafın doğduğu noktayı ve koridorları görme şansına sahip olabilirsiniz. Üçüncü noktada ise ok ağaç tarafından mükemmel bir biçimde kamufle ediliyor ve gösterilen alan üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlıyor. Son iki nokta ise B bomba alanı üzerinde oyuncuya tam kontrol sağlıyor.


İlginizi Çekebilir:

Yeni VALORANT haritası yolda olabilir!

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT