Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers 3DMAX karşısında galip gelerek IEM Chicago 2018 şansını sürdürdü

Space Soldiers günün ilk maçından galibiyetle ayrıldı.

Uluslararası CS: GO arenalarındaki güçlü temsilcimiz Space Soldiers, Fransız ekibi 3DMAX karşısında galip gelerek IEM Chicago 2018 turnuvasına katılma şansını devam ettirdi.

GG.BET Shuffle turnuvası kapsamında C grubu eleme maçında temsilcimiz, 3DMAX ile karşı karşıya geldi. bo3 formatında oynanan maç saat 11.30’da başladı. İlk harita rakibimiz tarafından Nuke olarak belirlendi. İlk yarıyı 9-6 önde kapatan SS, ikinci yarıda da geri dönüşe müsaade etmeyerek maçtan 16-9 galip ayrıldı. Seriyi 1-0’a getiren temsilcimiz ikinci harita olarak Dust2’yi tercih etti. Bu haritanın ilk yarısında ise 3DMAX’in 8-7 üstünlüğü vardı. İkinci yarıda ise güzel bir oyun sergileyen ekibimiz maçı 16-11 kazanarak seriyi 2-0’a getirdi ve galibiyetini ilan etti.

Space Soldiers ekibinde İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, 55 öldürme 30 ölümlük performansıyla 1.72 rating elde etti ve Space Soldiers’ın galibiyetine büyük katkı koydu. Alınan bu galibiyetle birlikte Space Soldiers, oynadığı ikinci maçta ilk galibiyetini alarak GG.BET Shuffle turnuvasına devam etti. Fransız ekibi ise ikinci maçında ikinci mağlubiyetini alarak turnuvadan elendi ve IEM Chicago 2018 turnuvasına katılma şansını da kaybetti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive