Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers Astralis’e mağlup oldu

Space Soldiers, Astralis’e karşı oynadığı maçlardan mağlup ayrıldı.

Uluslararası CS: GO arenalarındaki temsilcilerimizden Space Soldiers, bugün ESL Pro League Season 7 maçlarına Astralis karşısında devam etti.

Bugüne kadar oynadığı 18 maçta tam 13 galibiyetle turnuvanın puan durumunda ilk sırada yer alan temsilcimiz, Astralis karşısında bo1 formatında iki maça çıktı. İlk maç Mirage haritasında oynandı ve ilk yarı 9-6 Danimarka temsilcisinin üstünlüğüyle geçildi. İkinci yarıda toparlanmak isteyen ekibimiz geri dönüş yapmaya çalıştı fakat rakibimiz buna müsaade etmedi. Maç sonunda 16-14 galip gelen Astralis, bir galibiyeti hanesine eklemiş oldu. İkinci harita ise Inferno olarak belirlendi. Maalesef geçtiğimiz haritadaki oyunu burada arar olduk. İlk yarıda 11-4 gibi bariz bir rakip takım üstünlüğü vardı. İkinci yarıda da toparlanamayan ekibimiz maçtan 16-4 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla rakibimiz günü 2 galibiyetle kapatırken temsilcimiz Space Soldiers ise günü 2 mağlubiyetle kapattı.

İlk haritada Buğra “Calyx” Arkın‘ın sergilediği 26 öldürme 21 ölümlük performansıyla göz doldururken maalesef mağlubiyete engel olamadı. İkinci haritada ise Danimarka ekibinin oyuncuları Emil “Magisk” Reif ve Andreas “Xyp9x” Højsleth sergilediği performanslar ile maça damgasını vurdu. Bugün oynanan maçlarda şimdiye kadar alınan sonuçlara bakacak olursak Astralis, temsilcimiz Space Soldiers’ın önüne geçerek birinci sıraya yerleştiğini söyleyebiliriz. Space Soldiers, ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada ise İsveç ekibi NIP var.

Astralis karşısında mağlup olan Space Soldiers, diğer maçını kime karşı oynayacak?

Temsilcimiz bir diğer maçını yarın HellRaisers‘a karşı oynayacak. İlk maç 22.30 ve ikinci maç ise 23.35’de başlayacak. Maçları buradan Türkçe anlatımla canlı olarak takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de esl_csgo_tr’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive