Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers Avrupalı hayranlarıyla buluşuyor

Space Soldiers Avrupalı hayranlarıyla buluşuyor.

DreamHack Marseille 2018 turnuvası için Fransa’nın Marsilya kentinde bulunan Space Soldiers, turnuvadan elenmesine rağmen Türkiye’ye geri dönüş yapmadı. Çünkü temsilcimiz 22 Nisan günü Marsilya’da Avrupalı hayranlarıyla buluşacak.

DreamHack Resmi Sayfası’ndan yayımlandı

DreamHack Marsilya’da stand açan H4X firması, standında ünlü isimleri ağırlayacak. 22 Nisan Pazar günü ünlü CS: GO oyuncusu Malek “maleK” Bennouioua ve Team RNG takımını standında espor tutkunlarıyla buluşturacak olan H4X, bu isimlerin dışında Space Soldiers için de bir etkinlik düzenledi. Bu etkinlikte Space Soldiers’ın oyuncuları Avrupalı hayranlarıyla H4X Standı’nda buluşacak.

DreamHack Marseille bizim için kötü bitti

Temsilcimiz Space Soldiers, turnuvanın ilk gününde kaybettiği iki maçla beraber turnuva veda etti. Aldığı ezici mağlubiyetler sonrası takım oyuncuları kişisel sosyal medya hesaplarından, bu sonuçlardan ders alacaklarını ve daha fazla çalışacaklarını belirttiler.

DreamHack’de ise bugün grup final maçları oynandı. Bu maçları kazanan takımlar, gruplarından birinci olarak çıkan takımlarla çeyrek finalde yarın karşılaşacak. Kazanan 4 takım pazar günü yarı final maçına çıkacak. Yarı final maçlarının sonuçlanmasının hemen ardından, aynı gün ise büyük final maçı oynanacak. Tüm gelişmeleri Playerbros farkıyla takip etmeye devam edebilirsiniz.

DreamHack Marseille’de günün programı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive