Connect with us

Espor

Space Soldiers’tan Almanya Temsilcisi BIG’e Atatürk Alıntısı: “Geldikleri Gibi Giderler”

ELEAGUE 2018‘de bayrağımızı dalgalandıran Space Soldiers, sosyal medya üzerinde de rakiplerini darlamaya devam ediyor. 2 galibiyet, 2 yenilgi ile yoluna devam eden temsilcimiz, bugün oynadığı BIG karşılaşmasının ardından rakibinin ofansif tweet’ine cevap verdi.

Karşılaşma öncesinde “Sizin için geliyoruz” diyen Alman temsilcisi bu hareketiyle iddiasını sosyal medyaya taşımıştı. Yapılan yasaklamalar ve seçim sonucunda cobblestone haritasında oynanan karşılaşmada temsilcimiz Space Soldiers, rakibi BIG’i 16-8 mağlup etmeyi başararak ilk 8 hedefini daha diri tutmayı başardı.

“Geldikleri Gibi Giderler!”

Sizin için geliyoruz sözlerine karşılaşma öncesinde cevap vermeyen Space Soldiers, karşılaşmanın tamamlanmasıyla birlikte Türk esporuna adeta tarihi bir olay yaşattı. Sizin için geliyoruz tweet’ine cevap veren temsilcimiz, “Türkiye’de ünlü bir söz vardır: Geldikleri gibi giderler!” diyerek Atatürk’ün sözüne alıntı yaptı. Gazi, bu sözünü İstanbul boğazında yer edinen işgalci gemilerini gördüğünde söylemiş, o gemiler boğazdan birer birer giderken arkasına dönüp bakmamıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor