Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers BIG Barajını da Aştı

Space Soldiers BIG Barajını da Aştı

Space Soldiers, ELEAGUE Major 2018’in Yeni Efsaneler bölümünde Alman rakibi BIG‘i Cobblestone haritasında 16-8 mağlup ederek organizasyonda yoluna devam etti.

1 galibiyet, 2 mağlubiyet alan takımların grubunda bulunan temsilcimiz, rakibi ile Cobblestone haritasında karşı karşıya geldi. Tabanca turundan sonra arka arkaya 9 eli de alarak rakibinin psikolojini alt üst etti. Bu turları kazanmasını sağlanmasında Engin “MAJ3R” Küpeli‘nin Kill’leri ve Ahmet “paz” Karahoca‘nın 1vs2’lik bir Clutch’ı atması sonrasında 6-0’lık skorla ilerlemeye devam etti.

Space Soldiers için çeyrek finale bir adım kaldı

BIG, Space Soldiers’in agresif stiline cevap veremedi ve temsilcimiz ilk yarıyı 14-1 kazandı. BIG, B-tarafında ilk tabanca turunu alarak ikinci yarıda kısa bir sürede skoru 14-4 yaptı. Temsilcimiz agresif oyununa devam etti ve 16-8 skorla oyunu kapatarak bu turnuvada bir basamak daha çıktı.

Sayılar ile konuşacak olursak, kullanıcılar tarafından %89’luk bir oy oranı alan Ahmet “paz” Karahoca oldu. Ayrıca paz, 1.68 rating ile de maçta en fazla rating’e sahip oyuncu oldu.

Space Soldiers‘ın bu galibiyeti ile çeyrek finale çıkmasına bir kaldı. Temsilcimiz eğer bu gece saatlerinde henüz belli olamayan rakibi ile oynayacağı maçı kazanırsa çeyrek finallere çıkıp küresel sektörde adını ve bilinirliğini daha da arttıracak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive