Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL One Belo Horizonte: Space Soldiers Brezilya’ya gitmeye çok yakın

Space Soldiers finale adını yazdırmayı başardı.

Temsilcimiz Space Soldiers, ESL One Belo Horizonte turnuvasına katılabilmek için büyük mücadele veriyor. Bugün oynanan yarı final maçında North takımına karşı 2-0 galip gelmeyi başaran temsilcimiz, finale adını yazdıran ilk ekip oldu.

Zorlansak da kazanmasını bildik

İlk maç cobblestone haritasında oynandı. Temsilcimiz maçın kontrolünü ilk başta alamasa da, daha sonra gösterdiği performans ile adeta maçın hakimiyetini eline geçirdi. İlk yarısı 10-5 geçen mücadeleyi, 16-7 kazanmasını bildi. Takım olarak çok iyi oynadığımız maça MAJ3R’in akıl oyunu damga vurdu. Rakibi ile birebir kaldığı anda kendisini sis içerisinde çok iyi saklayan MAJ3R, roundu takımına kazandırmayı başardı.

İkinci harita ise nuke oldu. Son zamanlarda temsilcimizin oynamasına çok alışık olduğumuz nuke haritasında biraz zorlandık. Özellikle maçı bitirmeye çok yakın olmamıza rağmen bir türlü son hamleyi yapamadık. Maçı bize getiren round ise XANTARES ve MAJ3R‘in akıl dolu oyunu ile geldi. Temsilcimiz maçı 16-14 kazandı ve adını finale yazdıran ilk ekip oldu. Finaldeki rakibimiz ise Gambit ve BIG maçının kazananı olacak.

XANTARES yine yargı dağıtmaya devam ediyor. Her iki harita oynandıktan sonra istatistiklerde yine 1. olmayı başardı. En yakın takım arkadaşına 14 skor farkı atmayı başaran başarılı oyuncu, her iki haritada toplam 54 kill aldı ve maçı 1.54 rating ile tamamladı.

ESL One Belo Horizonte hakkındaki tüm detaylar

ESL One Belo Horizonte

Brazilya’nın Belo Horizonte kentinde düzenlenecek olan turnuvada 8 takım 200 bin dolarlık ödül için mücadele edecek. 13-17 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvada, FaZe, SK ve mousesports gibi takımlar yer alıyor.

 MAJ3R’den nuke haritasında güzel bir oyun

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive