Connect with us

Espor

Space Soldiers cobblestone’a bir video ile veda etti

Space Soldiers kendisiyle özdeşleşen cobblestone haritasına bir videoyla veda etti.

Dünyaca ünlü takımları karşı cobblestone haritasında baskın bir performans gösteren Space Soldiers, Valve’in son değişikliğinin ardından cobblestone’a veda videosu paylaştı. Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan videoda, haritaya dair en güzel Space Soldiers anları derlendi.

Yaklaşık bir dakika olan videoda cobblestone haritasındaki etkin oyunlarına yer verilen Space Soldiers, “Goodbye My Lover” diyerek haritaya veda etti. Yerli yabancı birçok isim tarafından ilgi toplayan bu video, XANTARES, paz ve Calyx‘in enfes vuruşlarını içeriyor.

Dust2 terkar aktif görev harita havuzuna eklendi

Uzun bir süredir turnuvalarda harita havuzunda göremediğimiz dust2, geçtiğimiz dönemde yeni güncelleme ile yenilenmişti. Bu güncellemenin ardından insanların merak ettiği tek şey haritayı ne zaman turnuvalarda görebileceğimiz olmuştu. Yeni güncelleme ile beraber bu süreç çok da uzak gözükmüyor. Çünkü Valve bu güncellemeyle beraber dust2 haritasını tekrar aktif görev harita havuzuna ekledi. Bu da haritanın tekrar turnuvalara gelebileceğinin bir sinyali oldu.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor