Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers dağıldı, detayları XANTARES paylaştı

Türk CS: GO’sunun öncü takımı Space Soldiers dağıldı!

space soldiers dedikoduları

Türkiye’nin en çok tanınan CS: GO ekiplerinden Space Soldiers dağıldı. Son dönemde hakkında birçok dedikodu çıkan takım – oyuncular arasındaki diyalog sonunda netleşti ve oyuncular Space Soldiers bünyesinden ayrıldılar. Hatırlayacağız üzere Space Soldiers oyuncuları ile takım yönetimi arasındaki sorunlar, oyuncuların profil fotoğraflarını siyah yapmalarına neden olmuştu.

Takımın yıldız oyuncusu Can “XANTARES” Dörtkardeş’in, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla taraftarlarla paylaşılan bu gelişmenin ardından nasıl bir yol izleneceği bilinmiyor. XANTARES’in yaptığı açıklamada kulüp yönetimiyle gelecek planlamaları hakkında uyuşulmadığı ve bunun da ayrılığa neden olduğu yazıyor.

Konuyla ilgili konuşan Buğra “Calyx” Arkın ise şunları yazdı:

“Bugüne kadar göstermiş olduklari destekten ötürü SpaceSoldiers ailesine teşekkür ederiz. Bu organizasyonun bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ancak uzun dönem planlarımız örtüşmediği için, oyuncular olarak yollarımızı ayırma kararı almış bulunmaktayız. Bizi yürekten destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.”

İlginizi çekebilir:

Space Soldiers kadrosundan ayrılan oyuncuların ilerleyen dönemde nasıl bir yol haritası çizeceği şimdilik bilinmiyor. Detayları Playerbros’ta aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Counter-Strike Global Offensive