Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers, DreamHack Masters Marseille macerasına başlıyor

Space Soldiers, saat 18.00’de Astralis ile karşılaşıyor.

Uluslararası CS: GO arenasındaki önemli temsilcilerimizden Space Soldiers, DreamHack Masters Marseille turnuvasındaki ilk maçına birazdan çıkıyor.

İlk maçımızdaki rakibimiz ise Danimarka’nın en önemli takımı olan Astralis. Maç bo1 formatında oynanacak ve saat 18.00‘de başlayacak. Bu karşılaşma D Grubu’nun da ilk karşılaşması olma özelliğini taşıyor. Gruptaki bir diğer karşılaşma ise saat 17.15’de Team Liquid ile Gambit arasında oynanacak. Kaybeden taraflar saat 20.30’da birbirleriyle bir maç daha yapacak. Temsilcimiz Space Soldiers, Astralis ile en son geçtiğimiz hafta Salı günü karşılaşmıştı. ESL Pro League Season 7 kapsamında oynanan karşılaşma bo1 formatında 2 maç şeklindeydi. İlk maçta 16-14 Astralis galip gelmişti. İkinci maçta da istediği oyunu sergileyemeyen Space Soldiers, maçtan 16-4 mağlup ayrılmıştı. Space Soldiers’ın Astralis ile başka bir karşılaşması bulunmuyor.

MAJ3R‘in kişisel sıkıntılarını bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapan oyuncu birçok eşyasını kaybettiğini belirtmişti. Oyuncu maç öncesinde nasıl oynayabileceğinin çözümlerini arıyor. Koç Hardstyle‘ın hesabı ile mücadele etmesi ihtimal dahilinde. Konuyla ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

DreamHack Masters Marseille maçlarını nasıl takip edebiliriz?

Temsilcimizin Astralis karşısında oynayacağı maçı buradan canlı olarak takip edebilirsiniz:
www.twitch.tv’de DreamHackCS’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive