Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers DreamHack Open Austin 2018’e davet edildi

Space Soldiers tekrar Amerika yolcusu.

Space Soldiers DreamHack Open Austin 2018 turnuvasına davet aldı. Uzun zamandır istediği performansı sergileyemeyen temsilcimiz için bu turnuva bir şans olabilir. Temmuz ayında düzenlenecek turnuva için uzun bir süre olduğundan bu sefer vize sorunu da yaşanmayacak gibi duruyor.

1-3 Haziran‘da Amerika’da düzenlenecek olan DreamHack Open Austin 2018’de 8 takım mücadele edecek ve turnuvanın ödül havuzu 100 bin dolar. Bugün yapılan açıklamaya göre büyük ödül için savaşacak takımlar da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Turnuva en son davet edilen takım Space Soldiers oldu. Temsilcimizin yanı sıra şu ana kadar davet edilen takımlar arasında Heroic ve OpTic takımları en dikkat çeken takımlar oldu. Bu takımlar dışında, turnuvaya katılması kesinleşen takımlar Fragsters, Rogue ve compLexity oldu.

Denmark FragstersUnited States Rogue
Denmark OpTicEurope Heroic
Turkey Space Soldiers
North America compLexity
Other DavetOther Davet

 

DreamHack Open Austin 2018 yükselişe geçmek için bir şans olabilir

Space Soldiers uzun zamandır offline turnuvalarda çok kötü performanslar sergiliyor. Hatta yabancı CS: GO toplulukları temsilcimize “Online Soldiers” demeye bile başladılar. Hal böyle olunca Türk CS: GO topluluğu da temsilcimizden artık bir yükseliş bekliyor. En son Major turnuvasında sergilediği güzel performans dışında, WESG turnuvasında da finali son anda kaçıran temsilcimiz ondan sonra katıldığı tüm turnuvalarda hüsrana uğradı. Turnuvadaki rakiplerimize baktığımızda bu turnuva yükselişe geçmek için büyük bir şans olabilir. Temsilcimizin sergileyeceği performansı hep beraber göreceğiz.

Merak edilen bir diğer konu ise Calyx’in durumu. Turnuva tekrar Amerika’da yapılacak. Calyx ise Amerika Vizesi’nin yetişmemesi nedeniyle ESL Pro Lig S7 Finalleri‘ni kaçırmıştı. Ancak bu sefer turnuvanın başlamasına 1 aydan uzun bir süre varken Amerika’ya gideceğimiz belli oldu. Yani vize alabilmek için yeterli süre mevcut. Sadece randevunun bir an önce alınması yeterli olacaktır.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive