Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers dünya sıralamasında geçen aya göre 4 basamak yükseldi

Mart ayının en iyi CS: GO takımları açıklandı.

space soldiers dedikoduları

HLTV.org’un istatistiklerden hareketle oluşturduğu dünya sıralaması açıklandı. Geçtiğimiz ay sıralamada 17. sırada yer alan temsilcimiz Space Soldiers, mart ayı boyunca gösterdiği performansın ardından 13. sıraya yükselmeyi başardı. XANTARES’in 1.40 rating’iyle öne çıktığı mart ayında; Calyx 1.16,  paz 1.12, MAJ3R 1.11 ve ngiN 1.03 rating yakalamayı başardı.

Kısaca CS: GO

Mart ayında zirvede yer alan isim FaZe oldu. oscar’ın baskın oyununu bir kenara bırakacak olursak takım içi rating’leri son derece dengeli dağılan takım, geçtiğimiz günlerde Xizt’i de kadrosuna ekleyerek nisan ayına giriş yaptı. FaZe’in ardından takımlar sırasıyla mousesports, fnatic, Liquid ve Astralis diye sıralanırken. Natus Vicere 6, SK 7, Cloud 9 ise sekizinci sırada kendilerine yer buldu.

Mart istatistiklerine göre bu ayın en iyi 20 takımı aşağıdaki gibi sıralandı:

 1. FaZe
 2. mousesports
 3. fnatic
 4. Liquid
 5. Astralis
 6. Natus Vincere
 7. SK
 8. Cloud9
 9. G2
 10. NiP
 11. Virtus.pro
 12. Renegades
 13. Space Soldiers
 14. North
 15. Heroic
 16. Gambit
 17. HellRaisers
 18. Quantum Bellator Fire
 19. Imperial
 20. NRG

Nisan ayında gerçekleşecek olan DreamHack Master Marseille 2018 sonrasında bu sıralamanın büyük ölçüde değişeceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Türkiye’den Space Soldiers’ın da yer alacağı bu etkinlikte; dünyaca ünlü takımlar da yer alıyor olacak. Toplamda 250 bin doların sahiplerini bulacağı bu turnuvanın heyecanını Playerbros.com üzerinden de takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive