Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers ECS Season 6 Europe Challenger Cup mücadelesinde OpTic’e karşı

Space Soldiers bugün saat 13:00’da OpTic’e karşı mücadele verecek.

Son katıldığı turnuvalarda istediği elde edemeyen temsilcimiz, ECS Season 6 Europe Challenger Cup mücadelesinde OpTic’e karşı oynayacak.

Zirve noktasına ulaştı mart ayındaki Major turnuvasından sonra hem performans olarak hem de sıralamada gerilemeye başlayan Space Soldiers, en son katıldığı BLAST Pro İstanbul‘da da beklenilen performansı sergileyemedi. Turnuvanın ilk maçında harika bir performans ile NiP takımını devirmeyi başaran temsilcimiz, yine NiP maçıyla turnuvaya veda etti ve hayranlarını bir kez daha üzmüştü. Maçların sonunda röportaj veren Maj3r ise “Kalple oynuyoruz. En iyisini denedik.” diyerek bir anlamda hem bu tarz maçlarda daha sakin kalmaları gerektiğini belirtirken, bir yandan da alınan sonuçlardan dolayı üzgün olduklarını belirtmişti.

BLAST Pro İstanbul şampiyonu Astralis!

Tüm bu yaşananların ardından ise temsilcimiz bugün ECS S6 Europe Challenger Cup upper bracker çeyrek finalinde OpTic takımına karşı bo3 formatında mücadele edecek. Türkiye saati ile 13:00’da başlayacak olan mücadeleyi taraftarlar Twitch üzerinden izleyebilecek. ECS Season 6’da yer alabilmek için mücadeleye devam eden temsilcimizin bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor.

İki takım arasında oynanan son 3 maçın 2 tanesini OpTic, 1 tanesini ise uzatmalarda Space Soldiers kazanmıştı.

ECS Season 6 Europe Challanger Cup mücadelesi

Maç: Space Soldiers vs. OpTic (Online)

Tarih/Saat: 1.10.2018 / 13:00

Canlı Yayın: Define(ING) – ThunderMediaTV(ING)

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive