Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers’ın ELEAGUE 2018 Macerası Tamamlandı

ELEAGUE 2018‘de bayrağımızı dalgalandıran Space Soldiers, bu sabaha karşı oynanan karşılaşmayla birlikte organizasyona veda etti. Sırasıyla SK Gaming, Cloud9, Gambit, BIG ve mousesports ile oynayan temsilcimiz, bu organizasyon boyunca oynadığı tüm rakiplerine gücü göstererek hepimizi gururlandırdı.

SK ile başladık

Organizasyona SK Gaming ile oynayarak başlayan ve çok kritik round’lar sonunda, şans faktörünün de etkisiyle 16-13 kaybeden Space Soldiers, bu karşılaşmadan sonra Cloud9 ile oynadı. Cloud9’a karşı adeta dünkü şanssızlığını acısını çıkaran temsilcimiz, bu karşılaşmada rakibini devirmeyi başardı. Bir sonraki gün Gambit ile oynayan ve bir türlü şanssızlığın bacağını kıramayan SS, bu karşılaşmadan mağlup ayrılsa da son 8 şansını sürdürdü.

Geldikleri gibi gittiler!

Son 8’e dahil olabilmek için SS’in rakibi Almanya temsilcisi BIG olmuştu. Resmi Twitter hesabı üzerinden Space Soldiers’ı etiketleyerek “Sizin için geliyoruz” diyen BIG, karşılaşma bitiminde adeta duvara toslamıştı. Haritayı rakibine dar eden temsilcimiz, karşılaşma sonunda BIG’in tweet’ine “Türkiye’de ünlü bir söz vardır: Geldikleri gibi giderler!” diyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafıyla yanıt vermişti.

Bazı başarılar kupayla ölçülmez

Son sekize bir adım kalındığında rakibimiz mousesports olmuştu. Bu organizasyon için oynanan elemelerde mouz’u devirerek buraya gelmiştik, yine yapabilirdik. Ne yazık ki işler istediğimiz gibi gitmedi ve haritadan yenilgiyle ayrıldık. Space Soldiers, bir kez daha Avrupa takımları için en büyük tehditlerden biri olduğunu gösterirken oynadığı karşılaşmalar ile bizleri gururlandırdı. Diyoruz ya bazı başarılar kupayla ölçülmez. Bize yaşattığın her şey için teşekkürler Space Soldiers!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive