Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers DreamHack kapalı elemerine davet edildi

Space Soldiers Dreamhack Marsilya kapalı elemelerine davet edildi.

Temsilcimiz Space Soldiers, WESG turnuvasından sonra bir büyük turnuvada daha yer almak için mücadeleye başlıyor. Dreamhack, Marsilya’da düzenlenecek olan turnuvasının kapalı elemelerine davet ettiği takımları açıkladı. Açıklanan takımlar arasında temsilcimiz Space Soldiers da bulunuyor.

Kuzey Amerika ve Avrupa ekiplerinin yer aldığı kapalı elemeler 23-24-25 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Avrupa’dan temsilcimiz Space Soldiers, Heroic, North ve Quantum Bellator Fire takımları kapalı elemelerde yer alacak. Büyük çekişmelere sahne olacak Avrupa elemelerinden iki takım Dreamhack Marsilya’ya katılmak için hak kazanacak.

Kuzey Amerika ise Marsilya’ya sadece bir takım gönderecek. Davet edilen takımlar ise Renegades, NRG, CompLexity ve Splyce.

İşte kapalı elemeye davet edilen takımlar

EuropeNorth America
Denmark HeroicAustralia Renegades
Denmark NorthUnited States NRG
Russia Quantum Bellator FireNorth America compLexity
Turkey Space SoldiersNorth America Splyce

Turnuvaya direkt katılım hakkı eden takımlar

Hem Avrupa hem Kuzey Amerika elemeleri Dreamhack Marsilya’ya gidecek olan son üç takımı belirleyecek. Turnuva 18-22 Nisan tarihleri arasında Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleşecek.

Denmark AstralisBrazil SK
Europe mousesportsFrance G2
Europe FaZeUnited States Cloud9
Ukraine Natus VincereNorth America Liquid
Kazakhstan GambitSweden NiP
Sweden fnaticFrance EnVyUs
China TyLooEurope Europe qual.
Europe Europe qual.North America North America qual.

 

Turnuvanın toplamda 250 bin dolar ödül havuzu bulunuyor. Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’dan toplamda 16 takım Fransa’da mücadele edecek. Son dönemin en formda takımlarının mücadele edeceği turnuvada özellikle NiP’den büyük bir çıkış bekleniyor. Uzun zamandır turnuvalarda yüzü gülmeyen ve eve eli boş dönen NiP, tecrübeleri oyuncularına da güvenerek bu sefer kendini herkese göstermek istiyor. Bunun dışında çalkantılı bir dönem geçiren ve çıkan olayların, dedikoduların bir türlü bitmediği G2’nun performansı ise yine herkes tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor.

Uzun zamandır hiç gülmediğimiz kadar yüzümüzü güldüren temsilcimiz Space Soldiers’a başarılar dileriz. DreamHack hakkında tüm gelişmeleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bekleyin uzayın askerleri geliyor!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive