Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers finalde kaybetti

Ülkemizin uluslararası CS: GO arenasındaki en önemli temsilcisi olarak kabul edilen Space Soldiers, Belarus’un başkenti Minsk kentinde düzenlenen Play2Live Cryptomasters turnuvasında finalde kaybetti.

bo3 formatında oynanan karşılaşmada Polonya’nın son dönemdeki en güçlü ekiplerinden AGO ile karşılaşan temsilcimiz, karşılaşmadan maalesef 2-1 mağlup ayrıldı. İlk harita temsilcimiz tarafından Cobblestone olarak belirlendi. İlk yarıyı 11-4 geride kapatan ekibimiz maçtan da 16-10 mağlup ayrıldı. İkinci harita ise rakip tarafından Train olarak belirlendi. İlk yarıyı 9-6 önde kapatan temsilcimiz, maç sonunda 16-9 galip gelerek seriyi 1-1’e getirdi ve şampiyonluk şansını son maça taşıdı. Üçüncü harita ise Inferno idi. İlk yarıda 10-5 Space Soldiers üstünlüğü vardı. İkinci yarıda ise geri dönüşe engel olamayan ekibimiz, maçtan 16-13 mağlup ayrıldı ve seriyi 2-1’lik sonuçla kaybetti. Turnuvayı 2. olarak tamamlayan temsilcimiz, $30.000 ödülün sahibi oldu.

Space Soldiers bundan sonra neler yapacak?

6 Mart itibarıyla temsilcimizin ESL Pro League macerası kaldığı yerden devam ediyor. Temsilcimiz daha sonra ise 12 Mart’ta başlayacak ve 18 Mart’a kadar Çin’in Hainan kentinde düzenlenecek WESG 2017 Dünya Finalleri‘nde yer alacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive