Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers GODSENT ile karşılaşıyor

Space Soldiers, bugün saat 22.00’de GODSENT ile karşılaşıyor.

Ülkemizin uluslararası CS: GO arenasındaki en önemli temsilcisi olarak görülen; gururumuz Space Soldiers, IEM Sydney 2018‘e katılmak için mücadele ettiği turnuvada bugün GODSENT ile karşılaşacak.

16 Mart tarihinde başlayan GG:Origin turnuvasında ilk maçını Norveç temsilcisi NOREG‘e karşı oynayan ve 2-0’lık skorlar rakibini mağlup eden temsilcimiz, gruptaki ikinci maçında turnuvanın güçlü takımlarından İsveç ekibi GODSENT ile karşılaşacak. Space Soldiers gibi 1’de 1 ile turnuvaya başlayan rakibimiz, turnuvadaki ilk maçında Sırp temsilcilerinden Valiance‘ı 2-0 ile geçmişti. Bu maçın kazananı diğer maçların sonuçlarına göre büyük ihtimalle play-off aşamalarına katılma hakkı elde edecek ve turnuvaya play-off aşamalarından dahil olan Virtus.pro, Gambit, HellRaisers ve Heroic gibi önemli takımlarla yarı finale kalma mücadelesi verecek. Turnuvanın kazananının IEM Sydney 2018‘e katılma hakkı elde edeceğini de hatırlatmakta fayda var.

Bugünkü maç saat 22.00’da başlayacak ve bo3 formatında oynanacak. Temsilcimiz rakibi ile en son 17 Mart tarihinde Çin’de yapılmakta olan WESG 2017 Dünya Finalleri turnuvasında karşılaşmıştı. Rakibini 2-0 mağlup eden Space Soldiers, yarı finale kalmış ve Russia‘nın rakibi olmuştu.

Space Soldiers – GODSENT maçını nereden takip edebiliriz?

Temsilcimizin maçını saat 22.00’dan itibaren buradan takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de EfragTV’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive