Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers ESL Pro League’de ikinci gün maçlarına çıkıyor

Ülkemizin ESL Pro League 7. sezonunundaki tek temsilcisi olan CS: GO takımı Space Soldiers, dün geçirdiği başarılı günün ardından bugün gece oynayacağı 2 maçla ikinci gününü de tamamlamış olacak.

Temsilcimizin bugünkü rakibi ise İsveç’in efsane takımlarından Ninjas in Pyjamas. NIP Gaming bugüne kadar ESL Pro League Season 7 turnuvası kapsamında toplam 2 maça çıktı. İki maçta bugün oynandı ve NIP adına mağlubiyetle sonuçlandı. 16-10 ve 16-14 skorla fnatic’e kaybedilen iki maç temsilcimiz ile olan maçlarını daha önemli kıldı.

Space Soldiers ile NIP arasında oynanacak olan ilk maç saat 23.30’da başlayacak ve Train haritasında oynanacak. Rövanş maçı ise saatler 00.35’i gösterdiği zaman Cache haritasında oynanacak.

Temsilcimiz Space Soldiers turnuvada bugüne kadar nasıl bir performans sergiledi?

Türk ekibi, turnuvada toplam 4 maça çıktı. Heroic’e karşı 16-1 ve 16-5’lik ezici bir skorla galip gelen temsilcimiz, LDLC’ye 16-11 mağlup oldu fakat rövanş maçını 16-1 ile hanesine yazdırmayı başardı. Bu sonuçlarla temsilcimiz, hanesine toplam 9 puan yazdırmayı başardı. Space Soldiers, puan durumunda ise 3. sırada yer alıyor.

Maçları buradan Türkçe anlatımla canlı olarak izleyebilirsiniz:

www.twitch.tv’de esl_csgo_tr’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive