Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers kaptanı Maj3r dün sade bir tören ile evlendi

Space Soldiers’ın kaptanı Maj3r dün sade bir nikah töreniyle evlendi.

Space Soldiers’ın deneyimli kaptanı Maj3r, dün itibariyle yeni bir hayata başlangıç yaptı. Sade bir törenle evlenen ünlü isimden büyük bir “Evet” geldi.

Son zamanlarda katıldığı turnuvalarda istediğini elde edemeyen Maj3r, sanal alemde olmasa da gerçek hayatta sonunda istediği mutluluğa kavuştu. Dün itibariyle Space Soldiers takımından isimlerin de katıldığı sade bir nikah töreniyle evlenen kaptan, hayatında yeni bir başlangıç yaptı.

Nikah törenine katılan isimler arasında Space Soldiers’dan Calyx, hardstyle, XANTARES ve FIFA oyuncusu Riv9 vardı. Çiftin nikah şahitlerinden biriyse takımın koçu hardstyle oldu. Dün sadece nikah töreni yapan Küpeli çifti, 20 Ekim tarihinde ise yakınlarıyla beraber düğün eğlencesinde buluşacak.

3 gün sonra ESL Pro League S8 kapsamında zorlu maçlar oynayacak olan Space Soldiers’a kuşkusuz bu nikah, maçlar öncesi moral olacaktır. Bizler de Playerbros ailesi olarak Küpeli çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive