Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers, North karşısında galibiyet arıyor

Space Soldiers, North takımı karşısında galibiyet arıyor.

Temsilcimiz Space Soldiers, bugün ESL Pro Lig kapmasında North takımına karşı mücadele edecek. Ligde konumu oldukça iyi olan temsilcimiz, yeni galibiyetler ile üst sıralarda yer almaya devam etmek istiyor. Lig fikstürüne baktığımızda oldukça zorlu geçecek bir döneme gireceğimizden bugün alacağımız iki galibiyet bizim için hayati önem taşıyor.

İki maç oynanacak

Temsilcimiz North takımı ile bugün iki maç oynayacak. İlk maç saat 20:15‘de başlayacak. 2. maç ise 21:20‘de başlayacak. Bu tarz bizden düşük seviyede olan takımların bizleri bir zirve noktası olarak görmesini göz önünde bulundurursak iki karşılaşmanın da zorlu geçeceğini varsayabiliriz.

Space Soldiers ikili karşılaşmalarda önde

Temsilcimiz, North takımına karşı oynadığı maçlardan 4 galibiyet almasını bildi. North takımı ise oynadığımız maçlardan sadece 1 kez galip ayrıldı. Hem geçmiş maçlara hem takım sıralamasına hem de performanslara bakarsak, Space Soldiers maçı kazanmaya oldukça yakın duruyor. Ancak tekrar belirtelim, bu tarz düşük seviyedeki takımlar bizleri bir çıkış noktası olarak gördüğünden, bu maçlara çok daha özel hazırlanıyor. Ancak tecrübe farkı tabii ki maçı bize getirecektir.

İki takımın son 5 maçı

North takımının son 5 maçına baktığımızda aslında performansları oldukça iyi. Son 5 maçının ikişer tanesi FaZe ve G2 takımlarına karşıydı. Bir tanesi ise foRze takımı ile oldu. Oynadığı son 5 maçın 4 tanesini kazanmayı başaran North ekibi, sadece FaZe takımına bir maç kaybetti.

Temsilcimiz ise rakibimize göre biraz daha zorlu takımlar ile karşılaştı. Her ne kadar FaZe oldukça iyi bir takım olsa da, G2 ve foRze o kadar iyi durumda değiller. Space Soldiers, son 5 maçında fnatic, Virtus.pro, GODSENT ve Gambit takımları ile karşılaştı. Bu mücadelelerden 4 kez galip ayrılan temsilcimiz, sadece iki kez karşılaştığı fnatic’e bir maç kaybetti.

Son dönemde oldukça formda olan iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Oldukça çekişmeli maçlar izleyebilirsiniz. Bu maçları kaçırmayın deriz.

Karşılaşmalar canlı yayımlanacak

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive