Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers oyuncularının son hareketleri dikkat çekti

Space Soldiers kadrosunun son hareketleri dikkat çekti.

Space Soldiers oyuncularının son hareketleri dikkat çekti

Türkiye’nin yurt dışında da öne çıkan espor takımlarından Space Soldiers, taraftarlarını üzecek bir söylenti ile elektronik spor gündemine oturdu. Günün ilk saatlerinde CS: GO oyuncularının sosyal medyadaki hareketleri epey dikkat çekti. Hatırlanacağı üzere 2015 yılında kurulan ekip, birçok turnuvada rakiplerine aman vermemişti.

İddialar, Space Soldiers oyuncularının sosyal medya hesaplarındaki profil fotoğraflarını kaldırıp yerine siyah bir resim koymalarıyla başladı. Açıklama kısmındaki takım bilgilerini kaldırdığı görülen oyuncuların Space Soldiers’ı takip etmeyi bıraktığı görüldü. Takımın CEO’su Bünyamin Aydın, hâlâ oyunculardan bazılarını takip ediyor.

Bazı oyuncular ise iş tekliflerine açık olduğu belirten mesajları, açıklama kısmına yazdığı söyleniyor ama hâlâ resmi bir açıklama yok.

Takipçiler şimdiden Space Soldiers ile ilgili tahminlere başladı

Bu hareketlenmenin ardından espor severler ve SS taraftarları tahminlere başladı. HLTV.org’ forumunda ve Facebook üzerindeki gruplarda, oyuncu kadrosunun hangi çatı altına gireceğini, oyuncuların hangi takımlara dağılacağı ve olayların genel seyri hakkında tahminler yapmaya başladı.

Sosyal medyada 1907 Fenerbahçe’nin Space Soldiers oyuncularıyla ilgilendiği, takım içindeki maaş adaletsizliği ve sponsor gelirlerindeki sıkıntılar gibi iddialar dolaşsa da bunları ciddiye alacak net bilgiler yok. En yeni haberler için takipteyiz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive