Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers Play2Live Cryptomasters turnuvasında ilk maçına çıkıyor

Ülkemizin uluslararası CS: GO arenasındaki en önemli temsilcisi Space Soldiers, Belarus’un Minsk şehrinde yarın başlayacak olan Play2Live Cryptomasters turnuvasındaki ilk maçına saat 11.00’da çıkacak.

Turnuvada 8 takım yer almasından dolayı direk çeyrek finalden başlayacak olan temsilcimiz, ilk maçında Bulgaristan’ın güçlü ekiplerinden Windigo ile karşılaşacak. Bulgaristan temsilcisi ex-Outlaws adı altında mücadele ederken bir kez daha karşılaşan temsilcimiz, Mirage haritasında oynanan maçtan 16-5 galip ayrılmıştı. Oynanan bu maç Europe Minor Kapalı Elemeleri kapsamında 15 Ekim 2017 tarihinde oynanmıştı. İsmailcan ‘XANTARES‘ Dörtkardeş, sergilemiş olduğu 27 öldürme ve 11 ölümlük performansıyla maça damgasını vurmuştu. Elemeleri geçen ekibimiz, Europe Minor turnuvasını kazanarak $30.000 ödülü kasasına eklerken, ELEAGUE Major 2018 offline elemelerine katılma hakkı da kazanmıştı.

Peki Space Soldiers bu maçtan sonra ne yapacak?

Temsilcimiz Space Soldiers, bo3 formatında oynanacak olan maçı kazanırsa GODSENT-Sprout mücadelesinin kazananı ile finale çıkmak için kıyasıya bir mücadele verecek. Kaybetmesi halinde ise turnuvadan elenecek.

 

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive