Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers Play2Live Cryptomasters finalinde!

Ülkemizin uluslararası CS: GO arenasındaki en önemli temsilcisi olan Space Soldiers, bizi gururlandırmaya devam ediyor. Son olarak Play2Live Cryptomasters turnuvasında yarı finale çıkma başarısı gösteren temsilcimiz, bugün sabah saatleride yarı final karşılaşmasında İsveç’in güçlü ekiplerinden GODSENT ile karşı karşıya geldi.

bo3 formatında oynana yarı final karşılaşmasında ilk harita temsilcimiz tarafından Cache olarak belirlendi. İlk yarıyı 8-7 geride kapatan ekibimiz, ikinci yarıda sergilemiş olduğu performansla 16-10 galip gelmeyi başardı. İkinci harita ise rakip GODSENT tarafında Mirage olarak belirlendi. Mükemmel bir performans sergileyen Space Soldiers, ilk yarıyı 12-3 önde kapattı. İkinci yarısında ise herhangi bir geri dönüşe müsaade etmeyen temsilcimiz, bu haritadan da 16-11 galip ayrılarak seriyi 2-0‘a getirdi. Aldığı bu galibiyetle adını finale yazdıran ekibimiz, aynı zamanda ikincilik ödülü olan $30.000‘ı da garantilemiş oldu. Şampiyon olacak ekibin $50.000 kazanacağını da hatırlatmakta fayda var.

Space Soldiers finalde hangi takımla karşılaşacak?

Temsilcimizin finalde hangi takımla karşılaşacağı henüz belli değil. Şu anda oynanmakta olan AGO-BIG karşılaşmasının galibi Space Soldiers’ın finaldeki rakibi olacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive