Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers, WESG 2017’de yarı finale yükseldi!

Space Soldiers az önce tamamlanan karşılaşmanın ardından WESG 2017’de yarı finale yükseldi! Muhtemel rakibimiz ve detaylar burada sizlerle.

WESG 2017‘de yer alan tek türk takımı olan Space Soldiers, etkili oyununa devam ediyor. Grup aşamalarında dikkat çeken ekibimiz, çeyrek final karşılaşmasından da galibiyetle ayrılarak adını yarı finale yazdırdı. XANTAREs, ngiN, paz, MAJ3R ve Calyx beşiyle GODSENT ile oynayan takımımız, karşılaşmadan 2-0 galibiyetle ayrılmasını bildi.

mirage haritasında başlayan maç, kafa kafaya bir oyunla devam etse de 16-14 kazanan temsilcimiz, yarı final için ilk avantajını oluşturmuştu. Karşılaşmanın ikinci haritası olan cache’de çok daha baskın bir oyun ortaya koyarak GODSENT’e istediğini yaptırmayan SS, burada da 16-10 kazanarak yarı finale yükseldi.

Rakip belli değil

Space Soldiers’ın WESG 2017’nin yarı finalindeki rakibi henüz belli olmadı. Russia ile AGO arasında oynanacak olan karşılaşmanın galibi, Space Soldiers’ın WESG 2017’deki rakibi olacak. Bir diğer yandan organizasyonun diğer yarı final karşılaşmasıysa fnatic ile TeamOne arasında oynanacak.

Daha önce de yenmiştik

ESL Pro League ve Play2Live Cryptomasters’ta da rakibini devirmeyi başaran SS, GODSENT ekibiyle oynadığı son dört maçtan da galibiyetle ayrılmayı başarmıştı. Çin’de düzenlenen WESG 2017’de de GODSENT ile oynayan takımımız, çeyrek final serisinde de gülen taraf olarak GODSENT karşısındaki serisini 6 maça çıkardı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive