Connect with us

Espor

Space Soldiers’ın WESG yarı finalindeki rakibi belli oldu!

WESG 2017’de bizleri temsil eden Space Soldiers’ın yarı finaldeki rakibi belli oldu.

Space Soldiers'ın WESG yarı finalindeki rakibi belli oldu!

WESG 2017’de bizleri temsil eden Space Soldiers, bu sabah saatlerinde karşılaştığı rakibi İsveçli GODSENT’i üç maç üzerinden oynanan seride 2-0’lık ezici bir skor ile mağlup ederek yarı finallerde boy gösterme hakkına ulaşmıştı.

Russia ile AGO arasında oynanacak olan karşılaşmanın galibini bekleyen temsilcimiz, sonunda karşılaşacağı ekibi görebildi. 07:45’de başlayan Russia ile AGO arasında geçen karşılaşma daha ilk maçtan izleyicileri heyecandan yerinden hoplatmaya yetti. Cobblestone haritasında oynan maç son ana kadar ortada gitti fakat Polonyalı AGO ekibi karşılaşmayı kazanmayı başardı.

Mirage haritasında oynanan ikinci maçta Terörist tarafında başlayan Russia ekibi, ilk yarıda toplam 11 round kazanarak büyük bir fırsatı ele geçirmiş oldu. İkinci yarıda ise 5 round daha kazanarak, 3 maçlık seri üzerinden oynanan karşılaşmayı bir adım daha ilerletti.

Üçüncü maçın oynandığı harita Train’de Rus ekip CT tarafında başladı ve ezici bir oyun ile toplam 10 round kazanmayı başardı. AGO ekibi ilk yarıda pasif bir oyun sergilese de ikinci yarıya bir şimşek edasıyla başladı ve skoru eşitlemeyi başardı. Bu darbeden sonra kendine çeki düzen veren Russia 4 round daha alarak rakibini mağlup etmeyi başardı.

Space Soldiers’ın yarı finalde rakibi Russia oldu

Rakibini Train haritasında ezici bir üstünlük ile mağlup eden Russia yarı finalde temsilcimiz Space Soldiers’ın rakibi olmasının yanında en az 25.000 dolarlık ödülü evine götürmeyi garantiledi. İkinci round’da biraz zorlansa da AGO yarı finale çıkmayı başaramadı.

Yarı final karşılaşmaları bugün saat 11:20’de fnatic ile TeamOne arasında üç maçlık format üzerinden oynanacak maç ile başlayacak. Kazanan takım finalde yer alacak ilk ekip olacak. İkinci maç, yani temsilcimiz Space Soldiers’ın Russia ekibi ile olan karşılaşması ise 13:30’da taraftarları ekranlarının başına kitleyecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor