Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers’ın eski oyuncularından bir açıklama daha geldi

Space Soldiers’ın eski oyuncularından takım yönetimine cevap gecikmedi.

space soldiers

Space Soldiers yönetimiyle gelecek planları açısından uyuşamadıklarını açıklayarak organizasyondan ayrılan oyuncular, HLTV.org üzerinden bir açıklama daha yaptılar. Kısa bir süre önce sözleşme konusunda oyunculara kolaylık sağlayacağının altını çizen Space Soldiers yönetimine cevap niteliğinde konuşan oyuncular, sözleşmelerini 15 Eylül’de tek taraflı olarak feshettiklerini açıkladılar.

HLTV.org’a verdikleri röportajda konuyla ilgili düşüncelerini açıklayan Space Soldiers’ın eski oyuncuları, takım yönetimin yaptığı sözleşme açıklamasına üzüldüklerini belirttiler. 15 Eylül’de sözleşmelerini tek taraflı olarak feshettiklerini açıklayan oyuncular, sözleşmelerinin artık geçersiz olduğunu, o sözleşmeye tabi olmadıklarını söylüyorlar.

Space Soldiers ile en büyük hedefimiz…

Geride bıraktıkları Space Soldiers dönemindeki en büyük hedeflerini de açıklayan ekip, takımda kalıp dünyanın en iyi CS: GO ekiplerinden biri olmayı hedeflediklerini açıkladı, “fakat Boston Major’dan sonra her şey yokuş aşağı gitti.” Bu sürecin ardından performanslarının düştüğünü açıklayan kadro, olanlara dönüp baktıklarında herkesin psikolojik olarak etkilendiğini belirtti.

“Profesyonel oyuncular olarak sadece, gelecek hakkında endişelenmeden, CS: GO’ya odaklanabileceğimiz bir ortam istedik” diyen ekip, bu isteklerinin karşısında kendilerini kısır döngü haline gelmiş sorunlarla uğraşırken bulduklarını sözlerine ekledi. Oyuncular, bu durumun sonucu olarak Space Soldiers organizasyonundan ayrıldıklarını belirtiyorlar.

Peki şimdiki ilk hedef ne?

Şimdilik ilk hedeflerinin ESL Pro League Finalleri’ne yeniden kalmak olduğunun altını çizen ekip, herhangi bir espor takımının bünyesine dahil olmak için acele etmediklerini, isteyenlerin [email protected] üzerinden bu kadro ile irtibata geçebileceklerini sözlerine ekledi.

İlginizi çekebilir:

Bu konudaki gelişmeler için Playerbros’u takip etmeye devam edin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive