Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers‘ın Son 16‘ya Kalmasıyla Birlikte Sosyal Medyada Yaşananlar

Ülkemizin CS:GO’da ki en büyük temsilcisi olan Space Soldiers, ELEAGUE Major Boston‘da son 16‘ya kalarak ülkemiz adına bir ilki gerçekleştirdi. Temsilcimizin bu büyük başarısının ardından sosyal medyada da büyük bir coşku yaşandı. İşte o tarihi maçın ardından sosyal medyada yaşananlar:

Temsilcimizi kutlayanlar sadece yabancı oyuncular değildi. Türk birçok oyuncu da Space Soldiers ekibini tebrik etti ve tebrik eden isimler sadece CS:GO camiasından değildi. League of Legends oyununda profesyonel kariyerine devam eden birçok kişi daha bu gururu yaşadı.

Maç öncesi rakibimiz ropz, takımımızı yeneceklerini belirten “Bugün biraz kebap yiyeceğim” anlamına gelen bir yazı yazmıştı. Bakın o arkadaşa maç sonu ne oldu

Tabi bu kadar tebrik mesajı varken takımımız Space Soldiers maç öncesi kendilerine kebaplı göndermede bulunan rakiplerini unutmadı ve maç sonunda cevabını verdi.

Bu kebaplı gönderme yapan arkadaşımıza tabii ki tek cevap veren takımımız değildi. Taraftarlarımız yaptığı birçok birbirinden komik caps ile rakiplerine gönderme yaptı. İşte onlardan bazıları:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive