Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers’tan oyuncuların bonservisiyle ilgili kolaylık açıklaması

Space Soldiers yönetiminden oyuncuların bonservisiyle ilgili bir açıklama geldi.

Space Soldiers'ın Bir Sonraki Rakibi Gambit

Space Soldiers yönetimi, CS: GO oyuncularıyla yollarının ayrıldığını açıkladı. Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamayla takım tarafından da doğrulanan ayrılık, “CS:GO takım oyuncularımız ile bir süredir yürütmekte olduğumuz görüşmeler, oyuncularımızın şirketimiz tarafından teklif edilen finansal paketi kabul etmemeleri nedeniyle sonuçsuz kalmıştır” sözleriyle paylaşıldı.

Bu açıklamayla sözleşmeleri hali hazırda devam ettiği öğrenilen oyuncuların, sözleşme bitiş tarihlerinden önce bonservisleriyle ilgili nasıl bir yol izleneceği merak ediliyordu. Bu konuda da taraftarları bilgilendiren Space Soldiers yönetimi, “sözleşme kapsamında oluşan bonservislerinin sözleşme süresinden önce talep edilmesi durumunda şirketimiz azami anlayışı gösterecektir” diyerek kolaylık sağlayacağını açıkladı. Bu açıklamaya göre oyuncuların herhangi bir takımla anlaşması durumunda bonservis konusunda, Space Soldiers yönetiminin “azami anlayış” gösterileceği öğrenildi.

Space Soldiers’ın yaptığı açıklamanın tamamı burada:

CS:GO takım oyuncularımız ile bir süredir yürütmekte olduğumuz görüşmeler, oyuncularımızın şirketimiz tarafından teklif edilen finansal paketi kabul etmemeleri nedeniyle sonuçsuz kalmıştır.

Her biri çok değerli yetenekler olan oyuncularımızın daha iyi şartlar ile farklı oluşumlarda profesyonel hayatlarına devam etme talepleri de şirketimiz tarafından olumlu karşılanmakta olup, sözleşme kapsamında oluşan bonservislerinin sözleşme süresinden önce talep edilmesi durumunda şirketimiz azami anlayışı gösterecektir.

Space Soldiers, Türkiye’de espor sektörünün profesyonelleşmesi ve oluşan katma değerin ülkemizde kalmasına imkan tanıyacak yeni projeleriyle yoluna devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlginizi çekebilir:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive