Connect with us

Espor

Spotify LoL Espor etkinliklerinin resmi ses yayını sponsoru oldu!

Spotify LoL Espor etkinliklerinin resmi ses yayını sponsoru oldu!

Spotify LoL Espor etkinliklerinin resmi ses yayını partneri oldu! Cisco’dan sonra bir büyük şirket olan Spotify League of Legends için yeni sponsor oldu. LoL Esports sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla espor sevenlere bu güzel haberi paylaştı.

LoL bu sponsorluk hakkında, “Dünyanın en popüler küresel ses yayını aboneliği hizmeti Spotify’la birkaç yıl sürecek partnerliğimizi gururla duyuruyoruz. Spotify, LoL Espor’un küresel etkinlikleri Dünya Şampiyonası, Sezon Ortası Turnuvası ve All-Star Etkinliği’nin resmi ses ve müzik yayını partneri olacak.” ifadelerini kullandı.

Türünün ilk örneği olan ortaklıkta Spotify ve Riot Games Dünya Şampiyonası müziğinin yapım aşamasının perde arkasını paylaşacak, çeşitli podcast serileri geliştirecek, oynatma listeleri oluşturacak ve Spotify’da yeni bir LoL Espor Merkezi çıkaracak.

Resmi LoL Espor Müzik Merkezi: Taraftarlara daha da zengin bir League of Legends deneyimi sunmak için tasarlanmış merkez “This is League of Legends” ve “Official League of Legends” adlı popüler oynatma listelerini suncak. Oyun ve espor topluluklarından esinlenen müzik, podcast ve oynatma listeleriyle dolu olacak. Ayrıca merkezde LPL, LCK, LEC ve LCS‘in en iyi takımlarının seçtiği şarkıları barındıran yeni “Road to Worlds” oynatma listesi de bulunacak.


LoL Esports ve Cisco uzun süreli iş ortaklıklarını duyurdu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor