Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

StarSeries I-League S6’da mücadele edecek 12 takım belli oldu

StarSeries I-League S6 için 12 takım belli oldu. Geriye son 4 takım kaldı.

Ekim ayı içerisinde en iyi CS:GO takımlarını ağırlayacak olan StarSeries I-League S6’da mücadele edecek takımlar arasından 12 takım belli oldu.

fnatic, NiP ve HellRaisers gibi CS:GO’nun öne çıkan takımlarının mücadele edeceği etkinlikte 16 takım 300 bin dolar ödül havuzu için mücadele edecek. Şu ana kadar turnuvaya katılacak olan 12 takım belli oldu. Kalan 4 takım ise davet ve elemelerle belli olacak.

7-14 Ekim tarihleri arasında Ukrayna’nın Kiev kentinde düzenlenecek olan etkinliğin en dikkat çeken takımları ise HellRaisers, NiP, fnatic, Gambit ve North oldu. Turnuvaya katılacak olan son 4 takımın iki tanesi davet ile etkinliğe gelecek. Kalan iki takım ise Asya Elemeleri’nden gelecek. Turnuvada dünyanın dört bir yanından takımlar izleyeceğiz.

Son turnuvasına woxic ile katılamayan HellRaisers ise turnuvanın Ukrayna’da olmasından dolayı ekstra bir problem olmadığı taktirde tam kadro turnuvada oynayabilecek. Ekibin oynadığı offline turnuvalarda en büyük kozlarından biri olan woxic, takımıyla beraber son turnuva yer alamadı ve yerine geçici bir süreliğine başka bir oyuncu oynadı. woxic, oynadığı maçlarda takımını sırtlayan performanslarıyla ön plana çıkıyor ve takımı için çok önemli bir oyuncu olma özelliğine sahip.

NiP ise bu turnuvaya katılmadan önce BLAST Pro Series İstanbul‘da mücadele edecek. Türk hayranlarıyla eylül ayı içerisinde buluşacak olan ekip, iki ay içerisinde iki önemli turnuvaya katılmış olacak. Ayrıca bu iki turnuva da takımda bir süredir IGL(Oyun İçi Lider) görevini üstlenen Jonas “Lekr0” Olofsson için de önemli sınavlar olacak.

İşte turnuvaya katılacak takım listesi

Sweden fnatic
Denmark North
Australia Renegades
United States NRG
Denmark Sprout
North America compLexity
Sweden NiP
Other HellRaisers
Kazakhstan Gambit
Denmark Fragsters
Lithuania Imperial
Denmark OpTic
Other Davet #1
Other Davet #2
Asia Asya Elemeleri #1
Asia Asya Elemeleri #2

Önümüzdeki haftalar içerisinde turnuvaya katılacak ve davet alacak takımlar da tam olarak belli olmuş olacak. Son gelişmeleri en hızlı şekilde sizlere Playerbros farkıyla aktaracağız.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive