Connect with us

Oyun

Steam 2022 yılı özetleri yayınlanmaya başladı! Steam Retrospektifi 2022 nasıl bakılır?

Steam de yıl özeti yayınlayan platformlar arasına katıldı.

Steam 2022 yılı özetleri yayınlanmaya başladı! Steam Retrospektifi 2022 nasıl bakılır?

Geçtiğimiz günlerde 2022 Kış İndirimleri ile gündemimize gelen Steam, son yıllarda pek çok platformun kullanıcıları için hazırladığı geride bıraktığımız yılın özeti konseptine dahil olan platformlar arasındaki yerini aldı. Kullanıcıların Steam 2022 yılı özeti olan Steam Retrospektifi 2022 etkinliği herkesin kullanımına açıldı.

Steam 2022 özeti sayfasında neler var?

Oyuncuların 2022 yılında kaç oyun oynadığı, en çok hangi oyunları oynadığı, kazandığı başarımlar ve en çok hangi tür oyunları oynadığı gibi bilgiler bu sayfada yer alıyor.

Bu sayfa 26 Aralık Pazartesi günü kullanıma açılsa da, istatistikler 1 Ocak 2022 ile 14 Aralık 2022 tarihleri arasını kapsıyor. Tüm bunlara ek olarak Steam Retrospektifi 2022’ye çevrimdışı moddayken veya internet bağlantısı kopukken oynama süreleri dahil edilmemiş.

Steam Retrospektifi 2022 nasıl bakılır?

  1. İlk olarak tarayıcı üzerinden veya bilgisayarınızdaki Steam istemcisine hesabınız ile giriş yapın.
  2. Daha sonra isterseniz Steam ana sayfasında aşağı inince görebileceğiniz “Bu sene Steam’de en çok oynadığınız oyunlara ve önemli anlarınıza bakın.” mesajının yer aldığı görsele isterseniz ise buraya tıklayarak sizler için oluşturulan Steam Retrospektifi 2022 sayfasına gidebilirsiniz.
  3. Açılan sayfada isterseniz sadece siz görebilirsiniz veya gizlilik ayarlarını değiştirerek arkadaşlarınıza göndermek için bir bağlantı alabilirsiniz.
  4. Bağlantının haricinde Steam, istatistiklerinizin yer aldığı görselleri de aynı sayfa üzerinde sizler ile paylaşıyor.

Peki sizin istatistiklerinizde durum ne? Bu yıl kaç oyun oynadınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: Death Stranding Epic Games üzerinde bedava oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun