Connect with us

Oyun

Summer Game Fest 2022 resmi olarak duyuruldu

E3 ve ESA’nın ertelenmesinden sonra oyunseverleri sevindirecek haber Geoff Keighley’den geldi

Summer Game Fest 2022 resmi olarak duyuruldu

2022 yılının en büyük oyun etkinliği olması beklenen Summer Game Fest 2022 resmi olarak duyuruldu. E3 ve ESA’nın ertelenmesiyle birlikte tüm gözler IMAX ortaklığıyla gerçekleştirilecek Summer Game Fest’e çevrildi. Etkinliğin kurucusu ve sunucusu olan Geoff Keighley, Summer Game Fest 2022’nin 9 Haziran tarihinde düzenleneceğini açıkladı. Oyun endüstrisinin en büyük şirketleri yeni yapımlarını duyurmak için Summer Game Fest’deki yerini alacak.

Summer Game Fest etkinliği hem dijital hem de fiziksel ortamda gerçekleştirilecek. Bilet satışları IMAX tarafından koordine edilecek. Geoff Keighley’in açıklaması şu şekilde:

”Summer Game Fest ile yeni nesil küresel bir etkinlik oluşturuyoruz – IMAX’te topluluk için merkezi olmayan fiziksel etkinlikler, bizden ve değerli ortaklarımızdan büyük vitrinler, evde oyun içeriği ve çok daha fazlası! Bu geleceğin ta kendisi.. Daha yeni başlıyoruz!”

Summer Game Fest’in ilk gününde oyun dünyasının önde gelen stüdyolarından çeşitli duyuruların yer aldığı bir etkinlik bizleri karşılayacak. İkinci gün ise tamamen A Plaque Tale: Requiem’in geliştiricsi Tribeca Interactive’e ayrılacak. Üçüncü günde Xbox– Bethesda ortaklığıyla gerçekleştirilecek etkinlik ile Summer Game Fest tamamlanacak. 2K Studios, Activision, Amazon Games, Blizzard, CAPCOM, Electronic Arts, Epic Games, Gearbox, Hi-Rez Studios, miHoYo, Bandai Namco, Netflix, Riot Games, SEGA, Playstation, Square Enix, Steam, Tencent, Ubisoft, Xbox ve Warner Bros şirketleri Summer Game Fest’in resmi partnerleri olarak etkinlikte yer alacak. Summer Game Fest ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun