Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

suNny ENCE takımından resmi olarak ayrıldı

Finli oyuncu , büyük sahnelerde tekrar yarışmaya “istekli ve hazır” olduğunu söylüyor.

Finli oyuncu Miikka “⁠suNny⁠” Kemppi, 19 Şubat Cuma günü yaptığı paylaşımda ENCE ile olan sözleşmesinin bittiğini açıkladı. ENCE takımı, 2020’nin sonlarında kadro yenileme kararı vermesi üzerine 26 yaşındaki oyuncuyu yedeğe çekmişti. suNny takımdaki son iki ayını yedek kulübesinde geçirmişti.

 

”Selam Bugün iyi haber, resmen özgür bir oyuncuyum! Geçtiğimiz aylarda bireysel olarak düşünmek ve pratik yapmaktan başka yapacak bir şey olmadı. Bir şey gelecek için çok kesin. Büyük sahnelerde tekrar oynamaya ve yarışmaya istekli ve hazırım. Sezon için teşekkürler ve iyi şanslar @ENCE”

 

suNny, Eylül 2019’da son bir şans için ENCE takımına döndü. Ancak iç çekişme ve takımının aldığı kötü sonuçlar, oyuncunun son görev süresinin bittiğinin sinyallerini veriyordu.

 

Son iki yılda durağan bir kariyer geçiren oyuncunun geçmişte bir çok başarısı var. Mousesports’un StarSeries i-League Season 4, V4 Future Sports Festival 2018 ve ESL One New York’u kazandığı  yıllarda önemli rol üstlenmişti. Ayrıca suNny, 2018’in en iyi 16.oyuncusu olarak hafızalara kazınmıştı.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive