Connect with us

Espor

SUP Ragner ve GS Bolulu, Supermassive vs Galatasaray Espor maçı öncesi konuştular

SUP Ragner: “Kazanan taraf biz olacağız.”
GS Bolulu: “Bu maç güzel bir test olacak.”
İki oyuncu da eski takımına karşı oynamak için hazır.

SUP Ragner ve GS Bolulu

SUP Ragner ve GS Bolulu bugün oynanacak Supermassive vs Galatasaray Espor maçı öncesi LoLespor’a konuştular.

https://twitter.com/LoLespor/status/1355455787548729346?s=20

Papara Supermassive ve Galatasaray Espor geçtiğimiz haftayı 2-0 kapatmayı başarmıştı. İlk maçında 5Ronin ekibini 30 dakikalık çekişmeli bir maçın ardından mağlup etmeyi başaran Supermassive, tekrardan profesyonel arenaya geri dönen FabFab’ın takımı Dark Passage’yi de geçmeyi bildi.

Galatasaray Espor ise ilk maçında Team Aurora ile karşılaştı. 27 Dakika süren karşılaşmada rakibini ezici bir üstünlükle yenen ekip maçtan zaferle ayrılmayı başardı. Geçtiğimiz haftanın ikinci maçını 5Ronin ekibine karşı oynayan takım 10-7’lik bir skor ile yenmiş, pek kavga dövüş olmadan biten maçta GS ejder ruhu ve Baron’un güçlendirmesiyle galibiyete uzanan taraf olmuştu.

Papara Supermassive üst koridoru Ragner bugünkü maç öncesi konuştu: “Galatasaray hem eski takımım hem de şampiyonluk yolunda en önemli rakiplerimizden biri. Bu maçı kazanan taraf liderlik için büyük avantaj sağlayacak. Kazanan taraf biz olacağız.”

Maç hakkında yorum yapan diğer bir isim de Bolulu oldu: “Eski takımıma karşı oynamak benim için gerçekten heyecan verici olacak. İki takım da ilk haftayı yenilgisiz kapattı. Bu maç her iki taraf için de güzel bir test olacak.”

Her iki oyuncu da eski takımına karşı oynayacak, bakalım galip gelen kim olacak. Maç RiotGamesTurkish kanalında saat 18:00’da başlayacak.

fabFabulous’tan öz eleştiri: “bok gibi oynadım”

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor