Connect with us

Fortnite

NFL kıyafetleri geri dönüyor! Epic Games’ten NFL hayranına müjde

Epic Games Super Bowl 2019’a özel 3 Şubat tarihinde NFL kıyafetlerinin geri geleceğini duyurdu.

Epic Games 3 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek olan Super Bowl 2019 için NFL kostümlerinin geri geleceğinin müjdesini verdi.

Firmanın resmi internet sitesinde verilen haberde her sene düzenlenen Super Bowl 2019 için NFL kostümlerinin bir kere daha mağazaya geleceği duyuruldu. Kıyafet setini satın almayı unutanlara özel bir mesaj da içeren metinde kostümün sınırlı bir süre mağazada kalacağı belirtildi.

Amerikan Futbolu temalı kostümler 2 Şubat tarihi itibarıyla saat 03:00’da mağazada olacak. Ayrıca eski kıyafetlere yenileri de eklendi. Kıyafet setini almak isteyenler artık Patriots ve Rams takımlarının normal ve deplasman formaları kıyafet çeşitlerini de alabilecekler.

NFL kıyafetlerini alanlara bir de hediye var!

Epic Games aynı zamanda kostümü alanlara bir de hediye vereceklerini belirtti. Belirtilen tarihte kostümü mağazadan alan oyunculara Amerikan Futbolu Topu oyuncağı hediye edilecek. Metin içerisinde ayrıca şu mesaj da yer alıyordu; “Hazır olduğunuzda Mutlu Mahalle’ye uğrayıp mahalle maçı yapabilir veya yepyeni NFL Kapışması SSM’de hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Bu sınırlı süreli modda Patriots veya Rams kıyafeti giyen 20’şer kişilik iki takım birbiriyle kapışacak. Takımızın renklerini Azmin Zaferi’ne taşıyın!”

Kaynak: Epic Games

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite