Connect with us

Espor

SuperMassive Blaze ekibinde Onur Can “Ragner” Aslan ayrılığı

Ragner ile superMassive Blaze’in yolları ayrıldı.

SuperMassive Blaze ekibinde Onur Can "Ragner" Aslan ayrılığı

Yaklaşık bir yıldır Papara SuperMassive Blaze ekibinin üyelerinden biri olan Onur Can “Ragner” Aslan’ın takımı ile yollarının ayrıldığı, 16 Aralık Perşembe günü akşamı her iki taraf tarafından yapılan paylaşımlar ile öğrenildi.

Kariyerinde daha önce Galatasaray Esports, Dark Passage ve Bursaspor Esports gibi League Of Legends takımlarında üst koridor rolünü üstlenen oyuncu, 29 Aralık 2020’de başlayan SuperMassive Blaze hikayesini 16 Aralık 2021’de takımı ile karşılıklı olarak anlaşarak sonlandırdı.

Takım tarafından yapılan duyurunun ardından Twitter üzerinden bir açıklama yapan Ragner, her şey için teşekkür ederek başladığı açıklamasını “Bu takımda oynamak benim için büyük bir zevkti. Sadece sevgili taraftarlarımızı şampiyonluk ile taçlandırmak isterdim. Bütün takım arkadaşlarıma ve SMB ailesine teşekkürler” sözleri ile devam ettirdi.

2 Ekim tarihinde SuperMassive Blaze ile kontratının devam ettiğini fakat teklifleri değerlendirebildiğini duyuran genç oyuncu, ayrılığın ardından kariyeri hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.


İlginizi Çekebilir:

NASR ESPORTS 2022 yılı alt koridorunu duyurdu: Japone ve Black

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor