Connect with us

Espor

SuperMassive Blaze oyuncusu Kaori, Evil Geniuses’a transfer oldu

League Of Legends dünyasının genç isimlerinden @KaoriLoL, artık Evil Geniuses çatısı altında mücadele edecek.

SuperMassive Blaze oyuncusu Kaori, Evil Geniuses'a transfer oldu

En son Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Yaz ve Kış mevsimlerinde Papara SuperMassive Blaze Leauge Of Legends takımının saldırı gücü taşıyıcısı olarak gördüğümüz 20 yaşındaki oyuncu Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk, kariyerinde bir adım daha ileriye gidiyor.

İlk olarak gece saatlerinde yeni takımı tarafından, daha sonra ise 7 Aralık Salı gününün öğle saatlerinde SuperMassive Blaze ekibi tarafından yapılan duyurular ile birlikte Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk’ün Amerikalı Evil Geniuses organizasyonunun League Of Legends akademi takımına transfer olduğu açıklandı.

Transferin duyurulmasının ardından Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamanın İngilizce bölümünde “Evil Geniuses ve harika takım arkadaşlarımla kariyerimde bu yeni bölüme başlamak için sabırsızlanıyorum! Size neler yapabileceğimizi göstermenin zamanı geldi.” sözlerine yer veren Karoi, Türkçe olarak yaptığı açıklamada ise şu sözleri dile getirdi:

“Türkiye’deki kariyerim boyunca beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Beni desteklemeye devam ederseniz sevinirim.”

Önümüzdeki sezonda LCS Akademi liginde mücadele edecek olan Şentürk, kariyerinde daha önce Royal Youth Academy, Dark Passage Academy, Supermassive Esports Academy ve İstanbul Wild Cats gibi takımların formasını giyme imkanı bulmuştu.


İlginizi Çekebilir:

Eski Worlds şampiyonu Bang, profesyonel oyunculuğu bıraktı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor