Connect with us

Espor

SuperMassive’den Fortnite atağı geldi

Fortnite hiç durmadan yayılmaya devam ediyor. Şimdiki durağı: SuperMassive Esports!

SuperMassive Esports'tan Fortnite atağı geldi!

Geçtiğimiz ay Kış Mevsimi Finalleri’ni kazanması ve MSI 2018 gitme yolculuğu ile gündemden düşmeyen SuperMassive, şimdi de Fortnite takımını kurduğunu açıklayarak yine gündemimize geldi. Ekibin League of Legends takımı 4 Mayıs günü MSI 2018’deki rakipleri ile karşılaşmaya başlayacak.

Yaklaşık 3-4 aydır popülaritesi hızla artan Fortnite, oyuncuların da beğenisini oldukça topladı. Bunun üzerinde ise büyük takımlardan oyunun elektronik spor kolu için girişimler gelmeye başladı. Bu gün içinde Fortnite takımının ilk oyuncusunu duyuran Team Envyus’tan sonra birkaç saat önce Supermassive, 5 kişiden oluşan takımını duyurdu.

SuperMassive Fortnite takımı Twitch’te oldukça tanınan oyunculardan oluşuyor

İlkay “Rââ” Timsah, Akif “Titan” Çapar, Şahin “H3x” Latifi, Emre “Refl7ction” Delikara ve Buğra “itzBanG” Dayan’dan oluşan takım, Twitch üzerinde oldukça tanınan Fortnite oyuncularından oluşuyor. Ayrıca H3x, daha önce de  SuperMassive çatısı altında profesyonel olarak Overwatch oyunculuğu yapmıştı.

Wtcnn, Videoyun ve Knoxville’in yayınlarından oldukça yakından tanıdığımız H3x, oldukça sağlam bir transfer gibi görünüyor. Diğer oyuncular da ondan kötü gözükmüyor. Fakat en doğru bilgiyi bize ilerleyen zamanlarda gerçekleştirilecek olan elektronik spor turnuvaları gösterecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor