Connect with us

LoL

SuperMassive oyuncuları Kore sunucusu tekli sırada ne yaptı?

Dünya Şampiyonası için antrenman yapan SuperMassive oyuncuları Kore sunucusunda neler yaptı?

League of Legends Dünya Şampiyonası’nda yer alan SuperMassive antrenman yapabilmek için Kore’ye biraz erken gitmişti. Temsilcimiz SuperMassive bu süreçte Kore sunucu tekli sırada neler yaptı hep beraber bir göz atalım.

Fabfabulous

İlk olarak takımın üst koridor oyuncusu Fabfabulous’dan başlayalım. Fabfabulous Kore sunucusu tekli sırada Elmas 2 73LP’de yer alıyor. Tecrübeli oyuncu 36 galibiyet ve 24 yenilgi alarak %60 galibiyet oranına sahip.

Fabfabulous Kore sunucusunda en fazla Aatrox şampiyonunu oynamış. Bu şampiyonla oynadığı 13 maçta %77 galibiyet oranı yakalayan yıldız oyuncu 4.83 KDA elde etmeyi başarmış. Aatrox’un hemen ardından en fazla oynadığı şampiyon Urgot’ta 10 maç oynayan Fabfab, %60 galibiyet oranı ve 3:40 KDA elde etmiş. Bu iki şampiyonun ardından Akali geliyor. Oyuncumuz Akali şampiyonuyla 7 maçta 3:23 KDA ve %86 galibiyet oranı elde etmiş.

Stomaged

Listemizin ikinci sırasında ormancı Stomaged yer alıyor. Stomaged Kore sunucusu tekli sırada Elmas 3 serilerinde yer alıyor. Tecrübeli oyuncu 25 galibiyet ve 17 yenilgi alarak %60 galibiyet oranına sahip.

Stomaged Kore sunucusunda en fazla Gragas şampiyonunu oynamış. Bu şampiyonla oynadığı 11 maçta %73 galibiyet oranı yakalayan oyuncu 3.30 KDA elde etmeyi başarmış. Gragas’ın hemen ardından en fazla oynadığı şampiyon Xin Zhao ile 8 maç oynayan Stomaged, %38 galibiyet oranı ve 1.77 KDA elde ederek kötü bir performans sergilemiş. Bu iki şampiyonun ardından Graves geliyor. Oyuncumuz Graves şampiyonuyla 7 maçta 3.76 KDA ve %71 galibiyet oranı elde etmiş.

GBM

Sırada TBF’nin yıldızlarından orta koridor GBM var. GBM Kore sunucusu tekli sırada Elmas 2 0 LP’de yer alıyor. Koreli oyuncu 35 galibiyet ve 24 yenilgi alarak %59 galibiyet oranına sahip.

GBM Kore sunucusunda en fazla Aatrox şampiyonunu oynamış. Bu şampiyonla oynadığı 16 maçta %75 galibiyet oranı yakalayan oyuncu 2.46 KDA elde etmeyi başarmış. Aatrox’un hemen ardından en fazla oynadığı şampiyon Irelia ile 4 maç oynayan GBM, %50 galibiyet oranı ve 2.56 KDA elde etmiş. Bu iki şampiyonun ardından Yasuo geliyor. Tecrübeli oyuncu Yasuo şampiyonuyla 3 maçta 3.20 KDA ve %100 galibiyet oranı elde etmiş. GBM Yasuo ile birlikte Taliyah, Zoe ve Ahri şampiyonlarıyla da 3 maç oynamış ve hepsinde %67 galibiyet oranı elde etmiş.

Zeitnot

Listemizin dördüncü sırasında yıldız nişancı Zeitnot yer alıyor. Zeitnot Kore sunucusu tekli sırada Elmas 2 50 LP’de yer alıyor. Tecrübeli oyuncu 37 galibiyet ve 26 yenilgi alarak %59 galibiyet oranına sahip.

Zeitnot Kore sunucusunda en fazla Lucian şampiyonunu oynamış. Bu şampiyonla tam tamına 28 maçta oynayan Zeitnot, %61 galibiyet oranı ve 2.93 KDA elde etmeyi başarmış. Lucian’in hemen ardından en fazla oynadığı şampiyon Kai’Sa ile 12 maç oynayan oyuncu, %83 galibiyet oranı ve 3.75 KDA elde etmiş. Bu iki şampiyonun ardından Ezreal ve Xayah geliyor. Yıldız oyuncu Ezreal ile 4 maçta 2.75 KDA ve %75 galibiyet oranı yakalarken, Xayah ile çıktığı 4 maçta 2.14 KDA ve %50 galibiyet oranı elde etmiş.

SnowFlower

Listemizin son sırasında destek oyuncusu SnowFlower var. SnowFlower Kore sunucusu tekli sırada Elmas 1 23 LP’de yer alıyor. Fakat SnowFlower bu hesabı daha önceden de kullandığı için tüm istatistikleri birlikte çıkıyor. Bu sebeple SnowFlower’in Dünya Şampiyonası’na hazırlık yaptığı dönemde tam olarak ne yaptığını bilemiyoruz. Aşağıda SnowFlower’in 8. sezonda genel olarak oynadığı istatistikler yer alacak.

SnowFlower Kore sunucusunda en fazla Gragas şampiyonunu oynamış. Bu şampiyonla tam tamına 22 maçta oynayan SnowFlower, %73 galibiyet oranı ve 3.23 KDA elde etmiş. Gragas’ın emen ardından en fazla oynadığı şampiyon Shen ile 12 maç oynayan oyuncu, %58 galibiyet oranı ve 3.17 KDA elde etmiş. Bu iki şampiyonun ardından Rakan geliyor. Tecrübeli oyuncu Rakan şampiyonuyla 9 maçta 2.31 KDA ve %67 galibiyet oranı elde etmiş.

Not: SuperMassive oyuncularının Kore sunucusundaki güncel istatistikleri bu şekilde. Bu bilgiler haberin siteye girildiği zamana ait olup, siz haberi okurken değişiklik göstermiş olabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL