Connect with us

LoL

Papara Supermassive tecrübeli ormancı Stomaged ile yollarını ayırdı!

Papara Supermassive tecrübeli ormancı Stomaged ile yollarını ayırdı!

stomaged

Papara Supermassive, dört buçuk yıldır takımın ormancısı görevini üstlenen Furkan “Stomaged” Güngör ile yollarını ayırdığını duyurdu!

Ligin en tecrübeli oyuncuları arasında yer alan Stomaged’in ayrılığını başarılı ekip bir video ile duyurdu.

Papara Supermassive kurulduğundan beri takımın temel taşlarından biri olan Stomaged ile takımın başardıkları bir hayli fazla. Toplamda dokuz mevsim oynayan başarılı ormancı takımı ile sekiz final gördü ve dört şampiyonluk yaşadı. Ayrıca sezon ortası turnuvası olan MSI‘da da Counter Logic Gaming‘e karşı aldıkları unutulmaz zafer hala tüm espor sevenlerin aklında yer etmeye devam ediyor.

Papara Supermassive’in bu ayrılık ile ilgili yazdıkları ise şu şekilde:

“Dört buçuk yıllık serüvenin sonu: Kuruluşumuzdan itibaren takımımız ormancılığını üstlenen, takımımızın 3 KMF, TBF ve IWCI kupaları kazanmasında büyük emeği olan değerli oyuncumuz Stomaged ile yollarımızı ayırıyoruz. Bazı vedalar hiç edilmez; elveda Stomaged…”

Bu sezon istediği başarıyı yakalayamayan Papara Supermassive önce Japone ile sonrasında da deneyimli ormancı ile yollarını ayırdı. Bu da akıllara takımın tekrardan Koreli oyuncu stratejisine döneceğini getiriyor. Henüz takıma yeni gelecek oyuncular belli olmasa da bir kaç dedikodu bulunuyor. Bunların arasında en mantıklı olan Snowflower ve KaKaO‘nun takıma dahil olması, koç pozisyonuna da GBM‘in getirilmesi.

Tecrübeli oyuncunun ise henüz yeni takımı belli değil fakat yakın zamanda bir açıklama yapacaktır.

Kendisine şimdiden yeni kariyerinde başarılar diliyoruz!


Legends of Runeterra Masters turnuvasının kazananı belli oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL