Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Supernova CS:GO Malta’ya katılan takımlar belli oluyor

Supernova CS:GO Malta’ya davet edilen iki takım daha belli oldu.

HellRaisers ve Tyloo takımları 150 bin dolar ödüllü Supernova CS:GO Malta‘ya davet edildi. Bu iki takımla birlikte turnuvada BIG ve Virtus.Pro yer alacak.

29 Kasım ve 2 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Supernova CS:GO Malta turnuvasına katılan takımlar belli oluyor. İlk önce BIG ve Virtus.Pro‘nun davet edildiği turnuvaya iki yeni takım daha katıldı. Bunlardan biri olan woxic’li HellRaisers ekibi büyük bir yükseliş yaşıyor.

FACEIT Major organizasyonunda çeyrek finale çıkma başarısı gösteren HellRaisers, Team Liquid‘e 2-1 mağlup olarak turnuvadan elenmişti. FACEIT Major‘da gösterdikleri başarıyla birlikte HLTV takım sıralamasında 10. sıraya ulaşmayı başaran HellRaisers, Supernova CS:GO Malta‘da büyük bir başarıya imza atmak istiyor.

HellRaisers‘la birlikte turnuvaya davet edilen diğer takım Çin ekibi Tyloo oldu. Tyloo geçmiş olduğumuz FACEIT Major‘da ilk 16’ya girme başarısı göstermişti. Major’da gösterdiği performansla HLTV takım sıralamasında 12. sırada yer alan Tyloo, Major’da MiBR, Gambit ve Renegades gibi takımları yenmeyi başarmıştı.

Supernova CS:GO Malta’da yer alan diğer takımlar ne zaman belli olacak?

Turnuvada yer alacak 8 takımın 4’ü açıklanmış durumda. Açıklanmayan takımlardan ikisinin 8 Ekim’de, son iki takımın ise 15 Ekim’de açıklanması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive